Pożyczka online – zalety nie do podważenia

Wśród wielu sposobów szybkiego sfinansowania pilnych wydatków, Polacy najczęściej i niezmiennie wybierają pożyczki gotówkowe. Są one stosunkowo łatwe do otrzymania zarówno w bankach, jak i licznych pozabankowych instytucjach finansowych działających na terenie praktycznie całego kraju. Jednak takie załatwianie gotówki w stacjonarnym punkcie obsługi wymaga zarezerwowania sporej ilości cennego czasu, dlatego też, kiedy go nie mamy, warto rozważyć czy lepszym rozwiązaniem nie będzie pożyczka na raty online.

Szybko i bez niepotrzebnej biurokracji.

Zaletą tego rodzaju pożyczek, jest możliwość wzięcia ich bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Wszystkie niezbędne formalności można załatwić, jak ich sama nazwa wskazuje, online, korzystając z różnych urządzeń podłączonych do internetu. Może to być komputer, ale równie dobrze i telefon lub tak chętnie używane tablety. Każda renomowana firma udzielająca pożyczek, taka jak szanowana przez klientów Aasa Polska, musi udostępniać im nowoczesną stronę, funkcjonalną i przede wszystkim niekłopotliwą w obsłudze. Musi ona umożliwiać szybkie wypełnienie stosownego wniosku, bez niepotrzebnej biurokracji i konieczności składania wielu zaświadczeń czy innych trudnych do uzyskania dokumentów z Urzędu Skarbowego lub ZUS.

Decyzja kredytowa jeszcze w tym samym dniu.

Pożyczka online, taka jak ta udzielana przez Aasa Polska, ma wiele niepodważalnych zalet, ale na jej stale rosnącą popularność rzutuje przede wszystkim duża dostępność. W przeciwieństwie do kredytów bankowych znacznie uproszczono proces weryfikacji pożyczkobiorcy, a może być nim każdy, kto ukończył 20 lat. Górna granica wieku również jest określona i nie może przekraczać 80 lat. Kolejnym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest posiadanie stałego adresu zameldowania oraz udokumentowany dochód, najlepiej umową o pracę lub decyzją o przyznaniu renty bądź emerytury. Warto także pamiętać, że pożyczka online jest dostępna tylko dla niezadłużonych klientów, którzy nie zostali w związku z tym ujęci w żadnych rejestrach dłużników, takich jak Krajowy Rejestr Długów czy Biuro Informacji Kredytowej.

Wypełnienie wniosku dostępnego na stronie zajmuje najwyżej kilkanaście minut, a po przesłaniu go do zatwierdzenia, na decyzję czeka się maksymalnie kilka dalszych godzin. Odpowiedź najczęściej otrzymuje się tego samego dnia, a wszystkie dokumenty są dostarczane pożyczkobiorcy przez firmę kurierską i to bez żadnych dodatkowych opłat. Ich podpisanie kończy załatwianie formalności, a pieniądze są natychmiast przelewane na konto klienta.